استخدام نماینده انحصاری در کلیه شهرهای کشور

عنوان توضیح عنوان توضیح
رشته تحصیلی: ترجیحاً بازاریابی ، مدیریت و فروش اما کلیه رشته ها هم مجازند تایم کاری : تمام وقت / پاره وقت
مدرک تحصیلی: کلیه مقاطع کلیه مقاطع صنعت: مدیریت بازرگانی
جنسیت: مرد / زن گروه شغلی: کلیه مشاغل
استان/استانها: کل کشور
توضیحات :

زوکار ، اولین شبکه تجاری کشور ، جهت تکمیل کادر بازرگانی و فروش خود ، از میان متقاضیان واجد شرایط ، استخدام می نماید .

شرایط و مراحل استخدام دائم به عنوان نماینده انحصاری : 

١- شرط استخدام برای تصاحب سمت نماینده انحصاری شهر محل سکونت متقاضی ، در هر زمینه شغلی ، جذب حداقل  3 شغل ، در آن زمینه شغلی ، توسط متقاضی است . 

٢- ثبت نام متقاضی ، در بخش ثبت نام نمایندگان.

٣-  ثبت نام متقاضی ، به عنوان کاربر در سایت زوکار و تعریف نام کاربری و رمز عبور برای خود.

٤- درج نام کاربری متقاضی در بخش معرف ، موقع جذب و ثبت نام مشاغل در زوکار

مراحل و تعاریف :

1-      اصلا زوکار چیه و کارش چیه ؟ زوکار ، یک بستری رو برای مشاغل فراهم کرده که بتونن با چند تا کلیک ، برای خود یک سایت جامع و کامل داشته باشند که این سایت در اولین شبکه تجاری کشور هم قرار می گیره و کلیه امکانات فروشگاهی و خدماتی رو هم داره تازه امکان فروش کالا ، حمل کالا و از همه مهمتر تامین کالاها از تامین کنندگان در زنجیره تامین کشوری رو هم برای مشاغل ایجاد کرده است .

2-      از مهمترین مزایای زوکار اینه که سایتهای همه مشاغل رو تحت یک دامنه و آدرس میسازه ، و این کار باعث میشه که بازدید از هر سایتی در زوکار ، به نفع سایر سایتها تموم بشه و پس از مدتی دیگر ، کاربران و خریداران اینترنتی ، هرچیزی رو که جستجو میکنن ، در ردیف اول گوگل ، نتایجی را نشان می دهد که در سایت های دامنه زوکار هستند .

3-      کار شما متقاضیان نمایندگی اینه که در شهر محل سکونت خوتون ، زوکار رو به مشاغل معرفی کنید و امکانات اون رو براشون شرح بدید و اونا رو در زوکار ثبت نام کنید ، و پس از ثبت نام اونا رو راهنمایی کنین تا از فروشگاه و سایتشون لذت ببرن و کالاها و خدماتشون رو به کاربران اینترنتی بفروشن .همین .

4-      لازمه این کار اینه که اول خودتون ثبت نام کنید هم در بخش نمایندگان و هم در قسمت عضویت در زوکار .

5-      اگر می خواهید فقط بازاریابی کنید در بخش ثبت نام بازاریابان ثبت نام کنید اما گر می خواهید نماینده انحصاری شوید ، باید در قسمت اخذ نمایندگی ثبت نام کنید و در هر زمینه شغلی حد اقل 3 شغل را جذب کنید تا نماینده انحصاری آن زمینه شغلی در آن شهر شوید .

6-      از مزایای نماینده انحصاری در زوکار ، واریز درصدی مشخص مثلا 30 درصد ، از هرواریزی مشاغل بایت اختصاص سایت به هر شغل ، چه خودش عضو شده باشد و چه شما آن را ثبت نام کرده باشید . اما بازاریاب اینگونه نیست و فقط موقعی که خودش معرف باشد ، درصد دریافت می نماید . بنابراین نماینده انحصاری شدن خیلی از بازاریاب شدن درآمد بیشتری دارد . پس سریعا 3 شغل را از هر زمینه شغلی در شهر خود معرفی کنید تا نماینده انحصاری زوکار ، در آن زمینه شغلی در شهر خود شوید .

7-      فقط کافیه موقع ثبت نام در قسمت نام معرف ، نام کاربری خودتان را که معمولا شماره موبایل شماست ، وارد کنید تا 30 درصد واریزی هر شغل را به خودتان اختصاص دهید .

8-      برداشت سهم بازاریابان و نمایندگان ، از طریق درخواست برداشت از کیف پولشان در زوکار ، امکانپذیر است . به این ترتیب که با معرفی هر شغل ، سهم بازاریاب یا نماینده ، به طور خودکار ، به کیف پول بازاریاب یا نماینده ، واریز می شود و صبح روز بعد با درخواست بازاریاب یا نماینده به حسابی که در قسمت تکمیل اطلاعات کاربری ، معرفی نموده اند ، واریز می شود ، به همین سادگی .

9-      برای اطلاعات بیشتر و معرفی کامل زوکار و بدست آوردن تسلط در معرفی زوکار به مشاغل می توانید پیج اینساگرام زوکار با نام zookaar.jobs  و یا  zookaar.market را فالو کنید و کلی اطلاعات بدست بیارید.

10-  سایر سوالات خود را می تونید یا در تیکت سمت راست پایین صفحه اصلی از تیم پشتیبانی بپرسید ، یا در بخش ارتباط با ما ارسال کنین ، همکاران بخش پشتیبانی در هر دو حالت پاسخگو هستند.